Товары к сравнению - (0)

press

Володіючи широким спектром ковальсько-пресового устаткування, наше підприємство має технічну і виробничу можливість виготовлення штампованих виробів з термічною обробкою різної конфігурації і типорозмірів з різних марок сталі, відповідно до вимог замовника.

Штампування в трьох ручьях з одночасною правкою і обрізанням облоя дозволяє отримувати вироби складної конфігурації, а індукційний нагрів забезпечує стабільність механічних властивостей.

Harakteristiki shtampovki 2

Автоматизовані системи управління та контролю дозволяють оперативно відслідковувати технологічні параметри і вносити корективи.

Scraper chains SP26UM 676 329

Методом гарячого об'ємного штампування виготовляються запчастини для гірничо-шахтного устаткування: скребки вагою від 7 до 21 кг, ланки з'єднувальні, що разом з кріпленням і круглоланковими високоміцними ланцюгами власного виробництва дозволяє виготовляти скребкові ланцюги у зборі для конвеєрів СП-202, СП-301, СП-26У, СП-251, СР-70.

Vistec shovels 320 240

Листовим штампуванням виготовляються совки лопат різного призначення, невеликий садово-городний інструмент та інші види виробів.

Інструментальне господарство та ремонтні служби оснащені металорізальним обладнанням з числовим програмним управлінням, електротермічним та електроерозійним обладнанням фірм ОNА - Іспанія, AGIE - Швейцарія.